ALÜMİNYUM ASMA TAVAN SİSTEMLERİ

Farklı ölçü ve özelliklerde üretim kapasitemiz ile müşterilerimizin ilgi ve odaklarına en uygun kalitede ürünlerimizi en hızlı ve etkin biçimde sunarak müşteri memnuniyetini en ön plana çıkarmayı amaçlıyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun ürünleri karşılaştırmak ve belirlemek için kataloğumuza göz atabilir ve bizimle ister telefon ister web sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

ASMA TAVAN SİSTEMLERİ

Türkiye de ve dünyada metal ve asma tavan üretimlerinin yanı sıra bir çok farklı sektöre hitap eden geniş bir üretim yelpazesine sahiptir.

Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Üçler Alüminyum günümüze kadar ürettiği, sattığı, geliştirdiği ve ihraç ettiği ürünleriyle, sektöründe öncü firmalar arasında olmayı başarmıştır.
Bugüne kadar bizimle çalışarak hizmet kalitemizden faydalanan mutlu müşterilemizin arasına katılmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Baffle Asma Tavan

Alüminyum baffle asma tavan panelleri; tavanda farklı ölçülerde dikey olarak asılan metal panellerdir. Doğrusal dikey tasarım, tavan arasındaki havanın sirkülasyonunu sağlarken, farklı ebat ve panel mesafeleri sayesinde tavanda bulunan elektrik ve mekanik tesisatlarını gizleme imkanı verir.

Petek Asma Tavan (Açık Hücreli)

Petek asma tavan tasarımı ile uygulandığı mekana derinlik ve sonsuzluk hissi katar. Standart asma tavanların tasarımlarından farklı olarak mekanın hareketli ve modern bir dizayna sahip olmasını sağlar. Farklı tiplerde aydınlatma armatürleri kullanarak tasarımınızı kuvvetlendirmeye uygundur. Hücre boşluklarından tavan arkasında kalan tesisata kolayca müdahale edebilir, olası bir yangında dumanın hızlı bir şekilde tavan arkasına geçmesi sağlanır.

Mesh Asma Tavan

Genişletilmiş metal mesh asma tavanlar, açık yüzey ve transparan görüntü özellikleri ile aydınlatma ve hava sirkülasyonu açısından mekana değer katan bir yapıdadır. Yarı geçirgen bir yüzeye sahiptir dolayısıyla elektrik ve mekanik tesisat elemanlarına bir örtü vazifesi görmektedir. Metalin istenildiği gibi eğilip bükülebilen yapısı sayesinde tasarımcıların elini kuvvetlendirir. Sadece asma tavan elemanı olarak değil, cephe tasarımlarının da önemli bir unsurudur.