NE YAPIYORUZ

Çok çeşitli ticari, konut ve kamu sektörü projelerinde uzmanlaşmış uluslararası bir mimar, planlayıcı ve iç tasarım şirketi.

Yüksek İç mimar Pervin AKBAŞ tarafından “TASARIM, PROJE” mantığıyla kurulmuştur.

Proje ve danışmanlık hizmetleri iç mimarlardan oluşan genç ve yenilikçi bir ekip tarafından yürütülmektedir. Müşterilerine sunduğu hizmet, ürün çeşitliliği, kapasite ve koordinasyon kabiliyetiyle hizmet verdiği sektörün Mersin’deki en büyük firması olan 3D İç Mimarlık, 2000 yılından bugüne, yaşam alanlarına değer katmak isteyen kişilerin öncelikli tercihi olmuştur. Yenilikçi, çağdaş ve işlevsel niteliğe sahip mekanlar tasarlayarak projelerinize farklılık ve değer katmayı amaçlıyoruz.

3D İç Mimarlık olarak 18 yıldır sayısız mekanın tasarım ve uygulama kontrollüğü projelerinde başarıyla yer alıyor; sanatı yaşam alanlarına entegre ediyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana farklı fonksiyon ve kapsamdaki bir çok markalı konut,villa, örnek daire ,blok girişi, dış cephe çalışmaları,sosyal alanlar(kapalı yüzme havuzu,sauna,türk hamamı, tuz odası,fitness,kreş,resim atölyesi, playstation salonu,plates salonu,sinema odası vb.),

otel, idari bina, ofis tasarımlarına özgün bir bakış açısıyla, edindiğimiz bilgi ve birikimlerin ışığında, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, efektif ve öznelleştirerek tasarladık.

Yurt içinin yanı sıra yurt dışında elde ettiğimiz başarıları ve layık görüldüğümüz ödülleri, her biri alanında uzman bir kadroyla hizmet veriyor olmamızın doğal bir sonucu olarak görüyoruz. Çünkü biz inanıyoruz ki her projeye sıradışı bir yaklaşım getirmek, ancak profesyonel bir ekibin uyumlu çalışmasıyla gerçekleşir.

Bugün itibarıyla başlangıçta belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmış ve hatta çok daha ilerisine geçmiş olmaktan kıvanç duyuyoruz. Şimdi sıra, geleceğin tasarımlarını oluşturmakta ve uzmanlıktan aldığımız gücü yeni projelere yansıtmakta…
Yeni deneyimler yaşamak ve yaşatmak için…

TUTKUMUZ

Tüm büyük sektörlerde mimarlık, planlama ve endüstriyel tasarımı kapsayan ödüllü bir uluslararası uygulama olarak, güzel form ve işlevle binalara hayat veriyoruz.

YERLEŞİM 91%
TİCARİ 87%
ENDÜSTRİYEL 93%
İÇ MİMARİ 99%
PLANLAMA 98%
YAPISAL MÜHENDİSLİK 94%

BENZERSİZ SÜRECİMİZ

Projeleri duruma göre fiyatlandırmamıza rağmen, bu müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ve proje paketleri için bir rehberdir.

FİKİR ALIŞVERİŞİ

Uzman ve disiplinli ekibimizin uzun yıllara dayalı tecrübeleri sayesinde size özel planlanmış tasarımların karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak mükemmel bir şekilde uygulanmasını sağlıyoruz.

MODELLEME

Bilgisayar ortamında tasarımların üç boyutlu modelini veya nesnelerin görsellerini oluşturuyoruz. Nesnenin yapısal fizibilitesini test etmek veya bitmiş ürünü doğru bir şekilde temsil etmek için mevcut fikirleri modellere çeviriyoruz.

SONUÇLANDIRMA

Fikir alışverişi ve Modelleme sonrasında oluşan tasarım ve projelere teknik detayları da ekleyerek uygulama aşamasına geçilir.

SÖZÜMÜZ

Aldığımız her projede ve görevde en önemli değerlerimizi korumayı taahhüt ediyoruz.

.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Projeleri duruma göre fiyatlandırmamıza rağmen, bu müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ve proje paketleri için bir rehberdir.