İÇ MİMARİ PROJE & TASARIM

İç mimari tasarım, ev/ofis içindeki tüm öğelerin baştan sona kadar tasarlanması, tadilat ve dekoratif çalışmaların modellenmesidir. İç mimari tasarımlar öncelikle bir keşif ve rölöve alınmasının ardından, ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak hazırlanılır.

İÇ MİMARİ PROJE & TASARIM

3d İç Mimarlık, Çok çeşitli ticari, konut ve kamu sektörü projelerinde uzmanlaşmış bir iç mimari tasarım & proje ve uygulama şirketi.

Firmamız, İç mimari tasarım, ofis, konut, otel ve hastahane gibi mekan kullanıcılarının, ihtiyaçlarına, fonksiyonlarına ve estetik kaygılara göre iç mekanı tasarlayıp projelendirme sürecine, 3 boyutlu sunumlar ile destekleyerek mekanların fonksiyonel ve estetik kullanılmasına yönelik yapılan iç mekan tasarımları, planlama, teknik ve estetik çözümlerle sonuca ulaşır.

Kontur Güzelleştirme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incidunt ut labore. Sadips ipsums et dolores ficilis amet uns. Ut enim ad minim veniam, ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Doğrusal Mimari

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incidunt ut labore. Sadips ipsums et dolores ficilis amet uns.